Rodinný dům oceněný odborníky

Novostavba domu v Praze – Řeporyjích byla zveřejněná v publikaci ČVUT 99 domů.

Rodinné domy

Typ nemovitosti rodinný dům Autor projektu Ing. arch. MgA. Pavel Nasadil
Lokalita Praha 5 – Řeporyje Dispozice 5 + kk
Délka výstavby 13 měsíců Celková plocha 116,42 m² + garáž 62,25 m²
Termín dokončení 8/2018 Rozměry domu 13,6 m (d), 13,2 (š), 6,2 (v)
Firmu pana Smutného jsme oslovili na základě doporučení a zařadili ho do výběrového řízení na zhotovitele našeho rodinného domu. Již v rámci výběrového řízení probíhala komunikace jak po profesionální, tak lidské stránce na výbornou. V tomto duchu pokračovala komunikace i po celou dobu výstavby, kdy se vždy podařilo najít řešení přijatelné pro všechny zainteresované tj. investora, architekta, zhotovitele a stavební dozor. Když už se nějaký problém vyskytl, tak se k němu pan Smutný postavil čelem a snažil se ho aktivně řešit. Stavba byla dokončena v dohodnutém termínu a k předání došlo pouze s mírným zpožděním v důsledku koordinace subdodavatelů ve finální fázi výstavby. Celkově jsme s kvalitou odvedené práce a přístupem stavební společnosti pana Smutného spokojeni a stejně jako byl doporučen nám, tak můžeme vřele doporučit dále.
M. B.

Realizovali jsme kompletní novostavbu dvoupodlažního rodinného domu ve tvaru L podle projektu studia FAM Architekti, s.r.o. Obytné prostory tvoří obývací pokoj, jídelna, kuchyň, čtyři ložnice a tři koupelny. Nechybí technické zázemí a samostatná přízemní garáž. Na pozemku jsme také zajistili stání pro dva automobily. 

Z hlediska konstrukčního řešení jsme zhotovili železobetonové monolitické stropy se skrytými průvlaky. Také schodiště tvoří točitá železobetonová monolitická deska se zmonolitněnými schodišťovými stupni. 

Na přání zákazníka jsme v koupelnách namísto obkladů aplikovali speciální vodědolné dekorační stěrky, které mohou být i ve vlhkém prostředí. Působí velmi reprezentativně, mají dlouhou životnost, jsou nenáročné na údržbu a dají se snadno opravit.  

Také jsme realizovali v současné době velmi populární gabionový plot, který poskytuje soukromí a snižuje pronikání hluku z ulice. 

V souladu s návrhem jsme propojili interiér s exteriérem. Ze vstupu se nabízí pohled na terasu a zadní zahradu. Pro místnosti hlavního obytného prostoru v přízemí jsme dodali posuvná okna, která ho propojují s venkovním prostředím. Nabízí panoramatický průhled směrem ke hřbitovní kapličce.  

Řešíte podobnou stavbu?

Obraťte se na nás. Probereme vaši představu, podíváme se na projekt
a připravíme nezávaznou nabídku. A jestli projekt nemáte, doporučíme
vám našeho architekta.

Domluvte si schůzku

Máte dotaz nebo potřebujete pomoct
s projektem? Kontaktujte nás

+420 777 319 297
info@stavby-smutny.cz