Rekonstrukce bytu s designovým interiérem

Kompletní rekonstrukce bytu v Praze 6 se stěrkovými omítkami.

Rekonstrukce bytů

Typ nemovitosti byt Autor projektu Ing. arch. MgA. Klára Kučera Makovcová
Lokalita Praha  Dispozice 4 + kk 
Délka výstavby 6 měsíců Užitná plocha 77,5 m² 
Termín dokončení 2018 Rozměry domu 11,3 m (d), 8,4 (š), 2,6 (v)

Zhotovili jsme kompletní rekonstrukci bytu na klíč v bytovém domě v Praze 6. Vycházeli jsme z návrhu Ing. Arch. MgA. Kláry Kučery Makovcové. Provedli jsme změnu dispozice a nahradili zděné příčky příčkami posuvnými.  

Původní bytové jádro z dutých cihel jsme vybourali a vystavěli nové z ytongu. Postarali jsme se o obkladačské práce, odstranili staré zařizovací předměty a nahradili je novými. Pro větší komfort majitelů zůstala toaleta od koupelny oddělená.  

Rekonstrukcí prošla i kuchyně, kterou jsme připravili pro novou kuchyňskou linku. Zajistili jsme elektroinstalaci a instalatérské práce.  

Vyrovnali jsme podlahy a stávající pohledové betony. Demontovali jsme původní a dodali jsme nové interiérové i vstupní dveře včetně zárubní. 

Celý byt má nové stěrkové omítky a výmalbu doplněnou nápaditým designovým řešením, které pro klienta navrhla architektka a my její záměr realizovali. Z nosných železobetonových prvků jsme vybrousili omítku a stávající konstrukce zalakovali. Výsledek si můžete prohlédnout ve fotogalerii.  

Řešíte podobnou stavbu?

Obraťte se na nás. Probereme vaši představu, podíváme se na projekt
a připravíme nezávaznou nabídku. A jestli projekt nemáte, doporučíme
vám našeho architekta.

Domluvte si schůzku

Máte dotaz nebo potřebujete pomoct
s projektem? Kontaktujte nás

+420 777 319 297
info@stavby-smutny.cz