Dostavba mateřské školy s gastroprovozem

Kompletní dostavba MŠ v Praze-Lochově včetně technologií (vzduchotechnika, rekuperace, chlazení) a gastroprovozu.

Komerční objekty

Typ nemovitosti mateřská škola Autor projektu Ing. arch. Jiří Hospodka
Lokalita Praha-Lochkov Dispozice 3 třídy, gastro, jídelna
Délka výstavby 1 rok  Užitná plocha 830 m² 
Termín dokončení 2023 Rozměry domu 30 m (d), 21 (š)
Během realizace došlo kvůli nastalé situaci v podstatě za pochodu k několika zásadním změnám. Vytápění plynovými kotly se změnilo na tepelné čerpadlo, byla doplněna rekuperace a plánuje se fotovoltaika. Celý objekt je koncipován na tepelnou ztrátu 22 kW.
Ladislav Smutný

Pro městskou část Praha-Lochkov jsme realizovali dostavbu mateřské školy pro 75 dětí. Jde o dvoupatrovou budovu, ve které jsou tři třídy s hernami, dále gastro provoz, jídelna, kanceláře, šatny a chodby. 

Autorem architektonické studie je Ing. Arch. Jiří Hospodka a generálním projektantem BS projekt architektonická a projekční kancelář s.r.o.

Zhotovili jsme minerální podhledy, lité anhydritové podlahy, které se vyznačují vysokou pevností, objemovou stálostí a také se rovnoměrně prohřívají. Díky tomu jsou ideální pro podlahové vytápění.  

Dodali jsme hliníková okna a posuvný systém HS Portal včetně venkovních žaluzií. Pro fasádu jsme použili kontaktní zateplovací systém.  

Ve škole nesměl chybět výtah, postarali jsme se nejen o stavební přípravu, ale i jeho dodání. Také jsme zajistili kompletní gastroprovoz včetně veškerého profesionálního vybavení. 

V průběhu prací bylo nutné reagovat na situaci, která nastala. Došlo k úpravě projektu, a tím pádem i realizace. Původně bylo plánované jak plynové vytápění, tak vaření na plynu. Plynové kotle nahradilo tepelné čerpadlo a rekuperace, plynové varné desky se změnily na indukční.  

Řešíte podobnou stavbu?

Obraťte se na nás. Probereme vaši představu, podíváme se na projekt
a připravíme nezávaznou nabídku. A jestli projekt nemáte, doporučíme
vám našeho architekta.

Domluvte si schůzku

Máte dotaz nebo potřebujete pomoct
s projektem? Kontaktujte nás

+420 777 319 297
info@stavby-smutny.cz