Další služby

Zajišťujeme stavební dozor

Máme autorizaci na všechny pozemní stavby. Kontrolujeme realizaci podle schválené projektové dokumentace a také finance podle rozsahu provedených prací. Sledujeme termíny výstavby, vedeme kontrolní dny a pořizujeme fotodokumentaci. Přebíráme dílčí dodávky. Operativně řešíme případné technické problémy. Jsme u kolaudace a uvedení stavby do provozu. Věnujeme se především našim stavbám, ale když nám kapacity dovolí, dozorujeme také pro jiné firmy nebo soukromé osoby, které staví svépomocí. Poskytujeme poradenství ve všech etapách výstavby.

Dodáváme všechny stavební práce

Novostavby, přístavby, rekonstrukce domů a rekonstrukce bytů dodáváme na klíč. Nemusíte si tak dělat starosti, kde seženete spolehlivého obkladače nebo třeba malíře. Kromě zednických prací zajišťujeme také sádrokartonářské a další související práce. Postaráme se také o závěrečný úklid, abyste se mohli rovnou nastěhovat.

Jsme součástí programu 
Nová zelená úsporám

Ať už plánujete stavbu domu nebo rekonstrukci spojenou například se zateplením, můžete požádat o dotaci. Jde o projekt Ministerstva životního prostředí, který se zaměřuje na úsporu energií v rodinných a bytových domech. Pokud potřebujete poradit, jestli je pro vás program vhodný, zprostředkujeme vám specialistu na tuto oblast.

Nabízíme projektovou činnost

Zajišťujeme zaměřování staveb, vypracování investičních záměrů, architektonických studií a stavebních rozpočtů. Ve spolupráci s projekční kanceláří pro vás připravíme různé typy projektové dokumentace, jako je projekt stávajícího stavu, projekt pro realizaci stavby nebo projekt pro územní a stavební řízení. Dále návrhy stavebních konstrukcí a detailů.

Poskytujeme záruční a pozáruční servis

Dokončené realizace nám nejsou lhostejné. Největší radost máme, když se nám klienti sami od sebe ozvou, jen aby nám řekli, že se jim dobře bydlí. Pokud se objeví nějaká závada, bezodkladně ji vyřešíme. Jde však o výjimečné situace. Využíváme osvědčené postupy a materiály, a tím jakýmkoli problémům předcházíme. Díky tomu, že jsme si odvedenou prací jistí, vám můžeme dát nadstandardní záruku 5 let.  

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás

+420 777 319 297
info@stavby-smutny.cz